حداکثر قیمت اجاره :
2357 مورد یافت شد
تبریز - کارخانه و کارگاه دو نبش به متراژ 13000 متر مربع (فروش)
کارخانه با عرصه ای به مساحت 13000 متر مربع با انشعابات مستقل با 3000 متر زیر بنای اعیانی ، دارای برق 90 کیلو وات 100 آمپر ، دارای ایستگاه گاز 400 - 50 - 250 ، دارای ساختمان اداری و ر ...
آدرس ملک: جاده تهران بر جاده نرسیده به سعید آباد
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155454    قیمت فروش : 260,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - انبار و سالن جنوبی به متراژ 500 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک سالن سوله 500 متری با درب تریلی رو با دیوارهای بلوکی ( سیمانکاری نشده ) و کف آن نیاز به موزاییک کاری دارد ، و عرض سالن 14 متر و طول سالن 35 متر ، کلیه انشعابات ...
آدرس ملک: 500 متر بعد از پل تراکتورسازی کوی صنعتی جهان نیرو
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158521    قیمت فروش : 3,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار جنوبی دو اتاق به متراژ 66 متر مربع (فروش)
آدرس ملک: میدان ساعت روبروی کانون وکلا
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 143007    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 220 متر مربع (فروش)
پیش فروش واحدهای یک ساختمان 12 طبقه و هر طبقه 4 واحد با ساختی بسیار متفاوت و با سازندگان مجرب و حرفه ایی --- زمان تحویل 1405/3/30
آدرس ملک: شهرک خاوران 35 متری اصلی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158661    قیمت فروش : 9,240,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار دو نبش تک اتاق به متراژ 45 متر مربع (فروش)
فروش یک ساختمان سه طبقه که طبقه همکف بصورت مغازه به متراژ 23/5 متر با کف سرامیک و دیوارها کاشی و دارای یک بالکن به متراژ 7/31 متر همراه با سرویس بهداشتی و کرکره ریموت دار با سند شش دانگ مجزا ...
آدرس ملک: کوی گلکار روبروی آتش نشانی اول 12 متری شقایق
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156145    قیمت فروش : 5,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو نبش دو خواب به متراژ 101 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان نوساز صفر بدون کمد کابینت ، دارای نصبیاتی شامل شیر آلات ، روشویی ، پکیج و رادیاتورها با ویو و چشم انداز بسیار عالی و ابدی
آدرس ملک: کوی نصر میدان مراثی مجتمع ارمغان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158671    قیمت فروش : 3,939,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین تجاری جنوبی به متراژ 550 متر مربع (فروش)
دارای سند شش دانگ - امکان نصف نقد نصف واحد ترجیحا در ولیعصر
آدرس ملک: 17 شهریور جدید
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 121596    قیمت فروش : 110,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - دامداری و مرغداری جنوبی به متراژ 17300 متر مربع (فروش)
فروش یگ گاوداری مدرن با کلیه تجهیزات و تاسیسات ٬ اعم از دستگاههای شیردوش ٬ آسیاب ٬ خردکن ٬ کارگاه مجهز پنیر سازی و کلیه دستگاههای مربوطه ٬ دارای پروانه بهره برداریی 100 راسی ٬ 5300 متر حصار شده ...
آدرس ملک: جاده اهر بالاتر از سه مرکید
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 150814    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین کشاورزی جنوبی به متراژ 40000 متر مربع (فروش)
فروش حدودا 4 هکتار زمین کشاورزی بسیار حاصلخیز با موقعیت بسیار عالی ، دارای حق آبه از چاه عمیق موجود در داخل خود این زمین تقریبا بدون محدودیت ، زمین بسیار مسطح و بدون هیچگونه پستی و بلندی ، قا ...
آدرس ملک: نرسیده به خسروشهر ، اراضی لاهیجان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158756    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان سه نبش سه خواب به متراژ 250 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان نوساز صفر بدون نصبیات با ساختی متفاوت
آدرس ملک: ولیعصر 2 کوی نصر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 152652    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - باغ، باغچه و گلخانه جنوبی به متراژ 2634 متر مربع (فروش)
حصار شده با نمای سنگی و نرده کشی زیبا - دارای یک ساختمان اداری به متراژ 128 متر در دو طبقه - دارای کاربری گلخانه و 2000 متر سازه گلخانه ای با سند شش دانگ زون صنایع غذایی
آدرس ملک: شهرک صنعتی سلیمی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 109272    قیمت فروش : 5,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
بدون تصویر
تبریز - سایر موارد سه نبش به متراژ 2200 متر مربع (فروش)
فروش هتل در منطقه ازاد ماکو در 7 طبقه با 48 اتاق در موقعیت سه نبش ٬ طبقه زیرزمین به عنوان رستوران ٬ و چهار طبقه هتل تجهیز شده ٬ دارای تلویزیون ٬ یخچال ٬ حمام و سرویس بهداشتی که هم اکنون هتل فعال ...
آدرس ملک: منطقه آزاد ماکو
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 150689    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
تبریز - مغازه دو نبش به متراژ 31 متر مربع (فروش)
فر.ش یک باب مغازه در طبقه زیرهمکف ورودی متروی میدان منصور
آدرس ملک: چهارراه منصور مجتمع تجاری ایپک
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158823    قیمت فروش : 3,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - مغازه سه نبش به متراژ 21 متر مربع (فروش)
فروش مالکیت( شش دانگ) و سرقفلی یک باب مغازه... به متراژ ۱۵ متر همکف و ۶ متر بالکن در سه دهنه سه بر با تمام امکانات و انشعابات_اب_برق_کولر گازی_گرمایش موتور خانه_سه خط تلفن و بالابر جهت بالکن_ ارتفا ...
آدرس ملک: میدان شهید فهمیده - الهیه - مجتمع تجاری دیداس
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 148695    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - ویلا جنوبی تک خواب به متراژ 530 متر مربع (فروش)
فروش یک ویلای 530 متری با یک خانه باغ 20 متری ، دارای موتورخانه و تانکر 2000 لیتری ، با حدود 60 اصله درخت میوه ، دارای برق
آدرس ملک: بالاتر از آخمقیه جاده امامزاده سید محمد آقا
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158859    قیمت فروش : 1,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین مسکونی جنوبی به متراژ 180 متر مربع (فروش)
فروش یک قطعه مسکونی به متراژ 180 متر در بلوک 87 --- کلیه هزینه انشعابات پرداخت گردیده
آدرس ملک: شهرک صیاد شیرازی فاز یک
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158867    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - مغازه جنوبی به متراژ 40 متر مربع (فروش)
فروش یک باب مغازه به مساحت 30 متر در همکف و 20 متر بالکن با سند قرارداد شهرداری ، در صورت نیاز مالک میتواند تا یک سال بصورت رهن و اجاره ساکن باشد
آدرس ملک: انتهای راسته کوچه ، بازار صاحب الامر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158849    قیمت فروش : 4,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو نبش سه خواب به متراژ 140 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد اپارتمان با نصبیات کامل
آدرس ملک: مرزداران فرهنگیان بوستان هفتم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 142049    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان شمالی دو خواب به متراژ 100 متر مربع (فروش)
فروش چهار واحد آپارتمان بصورت یک جا هر طبقه 100 متر کلا 400 متر و دارای یک باب مغازه مجاز به متراژ 21 متر بفروش میرسد سند شش دانگ تک برگ
آدرس ملک: فرشته جنوبی فرشته پنجم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 150771    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20

 

برچسب های سایت

رهن و اجاره مشارکت در ساخت تبریز تبریز قيمت زميندر خ لاله تبريز فروش اپارتمان در تبريز پیش فروش تبریز کوی‏ ‏مرزداران‏ ‏تبریز قیمت مسکن در تبریز املاک تبریز خرید مغازه در پاساژ ارک تبریز قیمت برج دوقلو الهیه خرید خانه بسیار ارزان در تبریز مشاور املاک قصر زیرزمین تجاری تبریز املاک اپارتمانها کوی فرشته تبریز اپارتمانی با قیمت مناسب در تبریز قیمت آپارتمان ارزان در تبریز آپارتمان تبریز فروش,اپارتمان در فرشته تبرىز واگذاری آپارتمان با شرایط عالی در تبریز قیمت رهن و اجاره مناسب کم متراژ در تبریز فروش مطب در شهر تبریز amlaak املاک 118 منظریه مشارکت تبریز پیش فروش فوری آپارتمان در تبریز ملک مسکونی فروش مغازه با وام در تبریز ساختمان در تبریز شماره املاک قصر مهندس محمدی قیمت هر متر آپارتمان در زعفرانیه قیمت آپارتمان دو خوابه در مرکز شهر تبریز زمینهای کوی نصر تبریز فروش اقساطي آپارتمان در تبریز آپارتمان فروشی ارزان درتبریز ۱۱۸اطلاعات املاک تبریز فروش خانه های بسیار لوکس در تبریز فروش اقساطی زمین در تبریز نقشه زمین مسکونی قیمت مطب در تبریز هفده شهريور amlak118 اپارتمان در پرواز تبریز قیمت اجاره خانه ای کم متراز در تبریز فروش اپارتمان در تبریز خرید خانه الهی برست تبریز ساخت خانه، بافت فرسوده تبریز فوری فروشی املاک قیمت مناسب رهن و اجاره خانه کم متراز در تیریز فروش اقساطی زمین و آپارتمان در تبریز