حداکثر قیمت اجاره :
2675 مورد یافت شد
تبریز - آپارتمان شمالی سه خواب به متراژ 205 متر مربع (فروش)
فروش دو واحد در حال ساخت با کلاسی بسیار متفاوت - زمان تحویل 99/12/15 طبقه اول هر متر 24 میلیون و طبقه دوم 25 میلیون و طبقات بالا به همین روال
آدرس ملک: کوی سپهر صادرات
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 146478    قیمت فروش : 5,125,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 150 متر مربع (فروش)
فروش دو واحد لوکس با نصبیات کامل ، کابینت هایگلس ، با 10 متر تراس یکی از واحدها طبقه 12 و یکی طبقه 15 با چشم انداز فوق العاده ...
آدرس ملک: سر بالایی ولیعصر برجهای مخابرات
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 133335    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان سه نبش سه خواب به متراژ 147 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان سه نبش لوکس با نصبیات کامل ، دارای 24 متر انباری در زیر زمین ، تراس با حفاظ پنجره آلومینیومی ، کمد دیواری در هر سه اتاق ،توالت فرنگی و حوله خشک کن
آدرس ملک: یاغچیان خ نور 18 متری مائده
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 147602    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - زمین کشاورزی جنوبی به متراژ 530 متر مربع (فروش)
فروش زمین ویلایی در کنار اتوبان زمینهای اسب سواری - حصار شده - آب و برق و گاز در نزدیکی ملک - قیمت هر متر 6 میلیون - قابل معاوضه با آپارتمان به همین مبلغ
آدرس ملک: باسمنج زمینهای اسب سواری
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 121849    قیمت فروش : 3,200,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 205 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان سوپر لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای کابینت هایگلس طراحی شده ، نور مخفی ، شیرآلات طلایی ، دستگیره های طلایی ، دارای دو تراس که تراس اصلی با عرض 2 متر میباشد ، آسانسور ...
آدرس ملک: ولیعصر کوی سپهر صادرات 10 متری سوم شرقی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156539    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - مغازه دو نبش به متراژ 11 متر مربع (فروش)
فروش فوری و استثنایی یک باب مغازه به مساحت 11 متر دارای برق مجزا ، کف سنگ گرانیت ، شیشه سکوریت دونبش ، کولر گازی ، دارای دکور و ویترین و قفسه ، کولر گازی ، تسویه حق اربابی تا سال 96 ...
آدرس ملک: انتهای خیابان فردوسی نبش تربیت پاساژ مولانا
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 140764    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 255 متر مربع (فروش)
فروش دو واحد نوساز صفر در طبقات 3 و 4 - اپارتمانی بسیار متفاوت و زیبا و دارای لابی مجلل و نور پردازی شبانه بسیار زیبا و دارای یک تراس با عرض 2/20 متر
آدرس ملک: ولیعصر 2 کوی نصر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 144649    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - کارخانه و کارگاه جنوبی به متراژ 2000 متر مربع (فروش)
سردخانه بسته بندی دارای ۴۵۰ متر زیربنا دارای انشعابات برق و اب ..تجهیزات به روز برش و بسته بندی و نگهداری ! تونل انجماد ۴۰- و ۱۸- با ظرفیت 40 و 80 تن (((((((((( انصراف از فروش تا اطلاع ثانوی )))))) ...
آدرس ملک: جاده قدیم اهر،کوی صنعتی بابک
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 148727    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان دو کله دو خواب به متراژ 110 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان لوکس و نوساز با نصبیات کامل دارای حدود 10 متر حیاط خلوت دارای 65 میلیون وام بانکی با اقساط 1/100 میلیون - سند در دست اقدام مستاجر تا اول خرداد
آدرس ملک: خ امام بالاتر از چهارراه منصور روبروی مسجد حاج احمد کوی حجت ( محبت )
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 148874    قیمت فروش : 7,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/17
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 210 متر مربع (فروش)
فروش واخد های آماده تحویل ، نوساز صفر با پکیج و رادیاتورهای نصب شده با پارکینگ بسیار شیک حتی مناسب برای مراسم جشن و غیره ، دارای نورپردازی شبانه ، تراس با عرض 1/5 متر و دارای سند شش دانگ مادر
آدرس ملک: ولیعصر 2 کوی نصر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 147921    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
فروش دو واحد از واحدهای باقی مانده در یک ساختمان در حال ساخت زمان تحویل 1400/4/30 طبقه اول هر متر 12/5 میلیون تومان و طبقه سوم
آدرس ملک: کوی سهند ایل گلی روبروی کوی سبلان ( الحاقی ویلا شهر )
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 150358    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان شمالی سه خواب به متراژ 200 متر مربع (فروش)
فروش سه واحد از واحدهای در حال ساخت هر طبقه 200 متر مربع زیر بنای مفید و طبقات اول و سوم و پنجم اماده فروش زمان تحویل اسفند ماه سال 1400
آدرس ملک: مرزداران کوی فرهنگیان کوی نور 1
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 153656    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان سه نبش دو خواب به متراژ 444 متر مربع (فروش)
فروش چهار طبقه با پیلوت - هر طبقه 111 متر مستقل سه نبش هر طبقه سند شش دانگ مجزا انشعابات جداگانه نصبیات پکیچ کابینت کمد دیواری سازه بتنی نما سنگ و آجر پنجره دو جداره کف سرامیک و سقف نور مخفی نقشه پرو ...
آدرس ملک: خ لاله ،۳۵ متری لاله غربی ،اول کوی فرهنگیان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 151180    قیمت فروش : 5,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - باغ، باغچه و گلخانه جنوبی به متراژ 950 متر مربع (فروش)
فروش یک باغ میوه بدون حصار حدود 75 اصله درخت بادام 7 ساله دارای 25 دقیقه حق آبه از هر 12 روز هر متر 530 هزار تومان سند نسخ
آدرس ملک: پشت استادیوم یادگار امام
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154970    قیمت فروش : 500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - کارخانه و کارگاه جنوبی به متراژ 1850 متر مربع (فروش)
فروش یک کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی در حال کار دارای 25 نوع محصول تولیدی و دارای بیش از 200 متر سوله و بچه سوله جهت اتاقهای مدیریت و مهمان فروش با کلیه دستگاههای تولید
آدرس ملک: جاده آذرشهر شهرک سلیمی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 152325    قیمت فروش : 32,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 171 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس در طبقه همکف ٬ دارای کابینت هایگلس ٬ کاغذ دیواری و سنگ آنتیک ٬ حیاط در اختیار به متراژ 60 متر ٬ حیاط دارای حوض و کاناپه
آدرس ملک: باغمیشه شیت 7 نارمک 4
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 153361    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 145 متر مربع (فروش)
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر بدون نصبیات در طبقه همکف این ساختمان یک واحد آپارتمان 130 متری نیز از قرار هر متر 63 میلیون به قیمت کل 8/190 میلیارد فروخته میشود
آدرس ملک: خیابان ارتش کوچه صدر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156232    قیمت فروش : 9,570,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 153 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات کامل ، دارای کابینت هایگلس ، تراس با حفاظ شیشه آلومینیمی ، 130 متر حیاط ، کاشی همه سرویسهای بهداشتی کلا تعویض گردیده ، دیوارهی راه پله بصورت کامل و ...
آدرس ملک: میدان منصور کوی سیدلر کوچه سید شوری
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158303    قیمت فروش : 7,650,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
تبریز - مغازه جنوبی به متراژ 13.5 متر مربع (فروش)
آدرس ملک: نصف راه پاساژ رویال
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154047    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20

 

برچسب های سایت

ملک تجاری در الهی پرست تبریز قیمت مطب در تبریز هفده شهريور برج های کاج تبریز رهن و اجاره در مرزداران تبریز بنگاه املاک تبریز فروش اقساطي اپارتمان در تبريز رهن و اجاره در تبریز واحدهای دوبلکس جماران تبریز فروش فوری املاک ملک در تبریز مشارکت در ساخت در شهر تبریز املاک کند رود سالن مشارکت در ساخت در تبریز فروش زمین برای ساخت مسکونی تبریز فروش زمین خدماتی تجاری درخاوران تبریز فروش آپارتمان در پرواز tabriz زمین تجاری فروشی محدوده یاغچیان تبریز نرخ اجاره در مرزداران تبریز درج رایگان آگهی های ملکی شما در سایت آپارتمان تبریز بانک اطلاعات خرید آپارتمان کوی فرشته تبریز فروش فوری ابارتمان با وام در تبریز فروش واحد تجاری در خاوران تبریز ساختمان نظام مهندسی تبریز فروش قیمت هر متر آپارتمان در زعفرانیه ghasramlak118.ir اپارتمان در فرشته جنوبی تبریز اپارتمان خىلى مناسب در تبرىز قیمت آپارتمان در الهیه تبریز فروش آپارتمان ارزان درتبریز فروش کارخانه با ۲۰ میلیون صاحب خانه شوید قیمت اپارتمانهای ویلایی جماران تبریز مشاورین املاک قصر مدیریت پیمان قیمت مسکن در تبریز آپارتمان لوکس تبریز بانک اطلاعات املاک تبریز فروش مرغداری در تبریز فروش آپارتمان نوساز در الهیه تبریز برجهای دو قلوی شهریار قیمت فروش خانه های کم مترازز در تبریز فروش آپارتمان صفر جنوبی در تبریز مشارکت املاک 118 تبریز طراحی و اجرا فروش اپارتمان در تبریز فروش اپارتمان فوري در تبريز یاس ۲ تبریز ۱۱۰ متری